قوانین و مقررات
 • 1
  شرایط و مقررات دی فایل
  - شرایط عضویت برای داشتن فروشگاه
  کاربرگرامي، لطفا پيش از عضويت در سايت، به طور دقيق قوانين سايت را مطالعه نمایید. اين قوانين جهت جلوگيري از هرگونه سوء استفاده و کلاهبرداري احتمالي، ضمن احترام بين سايت و اعضای محترم تنظيم گرديده است، و عدم پذيرش اين قوانين به معني عدم امکان ثبت نام و استفاده از سايت توسط کاربر مي باش.
  در هنگام ثبت نام تمامی اطلاعات شخصی مورد درخواست باید کامل و دقیق باشد. همچنین بارگذاری تصویر کارت ملی شخص تقاضا کننده فروشگاه الزامی می باشد. در صورتی که در هر یک از مراحل کار مشخص شود اطلاعات نادرست وارد سیستم شده است اکانت کاربر مسدود میگردد. فعالیت این سایت بر مبنای قوانین جمهوری اسلامی ایران است، لذا تمامی متقاضیان فعالیت در سایت دی فایل باید پایبند به قوانین جاری کشور باشند.
  - شرایط فروش فایل
  • محتویات فایل بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران نباشد.
  • از ارسال فایل هایی که نیاز به گرفتن مجوز از مراجع زیربط است خوداری نموده، و یا اینکه مجوز انتشار آن را دریافت کنید.
  • از انتشار فایل های مربوط به اشخاص و بدون اجازه صاحب اثر خودداری نمایید.
  • تمامی فروش ها و تماس ها از طریق سایت دی فایل انجام می شود و کاربران اجازه ثبت اطلاعات تماس و پرداخت را برای خریدار ندارند.
  • ارسال فایل های مخرب، دستور العمل های هک، فایل های حاوی توهین به ادیان و قومیت ها، اطلاعات شخصی مربوط به اشخاص و فایل های دارای حق کپی رایت ممنوع می باشد.
  • مسئولیت فایل های آپلود شده بر عهده کاربر فروشنده می باشد و دی فایل هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
  - مسئولیت های دارنده فروشگاه و مدیریت دی فایل
  • دی فایل مسئول حفظ اطلاعات شخصی افراد می باشد. ولی در صورت بروز هرگونه مشکل و درخواست مراجع قانونی این اطلاعات در اختیار آنها قرار می گیرد.
  • دی فایل همواره نسخه پشتیبان از سایت و اطلاعات آن تهیه میکند، ولی در صورتی که در اثر اتفاقاتی نظیر حمله سایبری و حوادث غیر مترقبه مانند زلزله، آتش سوزی و ... اطلاعات سایت از بین رود، مدیریت دی فایل مسئولیتی در قبال آن ندارد.
  • مسئولیت محتوای فایل ها بر عهده فروشنده می باشد و دی فایل مسئولیتی در قبال آن ندارد.
  • در صورت بروز هر گونه مشکل در خرید، خریدار باید ظرف 24 ساعت مشکل را به بخش پشتیبانی سایت اطلاع دهد. در اینصورت مبلغ پرداختی در حساب کاربری فروشنده مسدود می¬شود، تا مشکل برطرف گردد. در صورتی که خریدار مشکل را ظرف 24 ساعت اعلام نکند و پول به حساب بانکی فروشنده واریز شود، دی فایل مسئولیتی در قبال آن ندارد.
  • در صورتی که کاربر دارنده فروشگاه، فایلی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران منتشر کند مسئولیت پاسخگویی آن با فروشنده می باشد و مدیریت سایت هیچگونه تعهد و مسئولیتی نخواهد داشت.
  • خدمات پشتیبانی محصول با فروشنده دارنده فروشگاه می باشد، و مدیریت دی فایل هیچگونه مسئولیتی در قبال اینگونه خدمات ندارد.
 • 2
  تنظیمات فروشگاه و فروش محصول
  پس از تایید هویت کاربر توسط دی فایل، میتوانید در پنل مدیریتی، وارد بخش تنظیم فروشگاه شده و اطلاعات خواسته شده را بر اساس نوع فعالیت فروشگاه خود تکمیل نمایید. توصیه می شود عنوان فروشگاه بر اساس نوع فایل هایی که برای فروش آپلود می کنید انتخاب شود و حتما شرح کوتاهی از فروشگاه خود بنویسید. کلمات کلیدی به شما کمک می کند که خریدار در جستوجوهای خود فایل ها و فروشگاه شما را راحت تر پیدا کند. بعد از انجام تمامی تنظیمات، در انتهای فرم بر روی ویرایش فروشگاه کلیک کنید.
  در مرحله بعد به بخش دسته بندی های فروشگاه رفته و دسته بندی های مختلفی را بر اساس نوع فایل هایی که قصد آپلود و فروش آن را دارید انجام دهید. این کار باعث می شود که هر فایل در بخش مربوط به خود قرار گیرد و فروشگاه شما نظم و ترتیب خاصی پیدا کند.
  برای اینکه محصول خود را در فروشگاه قرار دهید، به بخش ایجاد محصول جدید بروید. در این قسمت ابتدا نوع فایل را بر اساس دسته بندی اصلی سایت (صوتی، تصویری، متنی، ویدئویی و نرم افزاری) انتخاب، و سپس نوع دسته بندی داخل فروشگاه خود را انتخاب کنید. برای محصول خود عنوان و توضیحات تکمیلی را اضافه کنید تا مشتری با آشنایی کافی از نوع فایل آنرا خریداری نماید. در ادامه فایل خود را بارگذاری نمایید و دقت کنید که فرمت مورد قبول rar و zip می باشد. برای این کار شما می توانید از نرم افزارهای فشرده ساز کمک بگیرید. سپس عکسی مرتبط با محصول را در قسمت تعیین شده بارگذاری کنید و در آخر با تعیین قیمت فایل به تومان، بر روی گزینه ارسال کلیک نمایید. لازم به ذکر هست که هر فروشگاه یک گیگابایت فضا برای آپلود فایل های خود دارد که به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار می گیرد.
  در قسمت لیست محصولات شما می توانید محصول خود را ویرایش و یا حذف نمایید.