دی فایل
هم اکنون فروشگاه خود را به رایگان ایجاد کنید
آپلود کنید
فایل های دیجیتالی خود از قبیل : کتاب های الکترونیکی ، موسیقی ، فیلم ، نرم افزار ، مقاله ، لوح چند رسانه ی و ... خود را در سیستم آپلود نمایید شما میتوانید هر فرمتی را تا حجم 10 گیگ به ازای هر فایل در سیستم بارگذاری نمایید.
بفـروشیـد

با عضویت در  Dfile  شما یک فروشگاه رایگان فروش محصولات دانلودی خواهید داشت هر محصولی که آپلود کنید در فروشگاه شما و کلیه فروشگاه های دی فایل نمایش داده خواهد شد.


برداشت کنید
دی فایل علاوه بر فروشگاه رایگان ، یک درگاه پرداخت اختصاصی نیز فراهم می کند . مبالغی که به ازای فروش محصولات به حساب کاربریتان واریز شده را در هر ساعتی از شبانه روز برداشت نمایید وجوه طی چند دقیقه به حساب شما واریز می گرد

رمزنگاری فایل های آپلود شده

گزارش کامل از فروش و سود

ارائه فروشگاه رایگان

چه کسانی میتوانند از دی فایل در آمد کسب کنند؟

امروزه حتماً نیازی نیست تا برای کسب درآمد بالا و مداوم سرمایه ی بالایی داشته باشید.بلکه استفاده از ابزارهای مناسب مانند Dfile و کمی خلاقیت شما را به این هدف میرساند.
1
دانشجویان

اگر چندین ترم پیش پروژه ای را آماده کرده اید اما حالا فقط در کامپیوترتان فضا اشغال کرده.میتوانید آن را در دی فایل قرار دهید و از فروش آن کسب درآمد کنید.حتی میتوانید آن را به صورت رایگان با نام خودتان قرار دهید تا به دیگران برای درک آن موضوع کمک کند. مواردی که میتوانید در دی فایل قرار دهید. نمونه سوال جزوه اسلاید مقاله پروژه و . . .

هم اکنون فروشگاه خود را به رایگان ایجاد کنید

2
طراحان

محبوبیت و نیاز کاربران به قالب و پلاگینهای سیتمهای مدیریت محتوا مثل وردپرس ، جوملا و . . . بر کسی پوشیده نیست.این فرصتی فوق العاده است تا قالب، ماژول ، کامپوننت ، اسکریپ ، پلاگین وچیزهای دیگر مرتبط را معرض دید هزاران مخاطبی قرار دهید که حاضر هستند برای آن پول پرداخت کنند. برای مثال برای یک طرح توجیهی در مورد برق، از گروه اصلی کارآفرینی که به رنگ سبز می باشد، زیرگروه برق و الکترونیک را انتخاب کنید.

هم اکنون فروشگاه خود را به رایگان ایجاد کنید

3
عکاسان

فروش عکسهای اینترنتی امروزه بسیار مرسوم است.میتوانید عکسهایی که دارید را آپلود کنید و با تگ کردن کلمات مرتبط آن را در معرض دید افرادی که درجستجوی آن هستند، قرار دهید. ضمن اینکه اکثر عکسهای قرار گرفته شده در سایتهایی مثل shutterstock با توجه به فرهنگ غربی انتخاب میشود و اگر عکسی با کیفیت و نزدیک به فرهنگ ایرانی داشته باشیم قطعاً نظر کاربران را جلب خواهد کرد و حاضر هستند مبلغ بیشتری بابت آن پرداخت کنند.ضمن اینکه دی فایل راهی فوق العاده برای معرفی کارهای شما به دیگران است. عکس مکان های دیدنی عکسهای تبلیغاتی عکس از کودکان عکسهای قابل استفاده در مقالات عکس از غذا و . . .

هم اکنون فروشگاه خود را به رایگان ایجاد کنید

4
نویسندگان

یکی از پر فروش ترین فایلهای خریداری شده در ایران کتابهای الکترونیکی است.درباره ی موضوعی که در آن اطلاعات دارید یا مورد علاقه شما است بنویسید.
میتوانید انجام کاری را به دیگران یاد دهید یا اگر مترجم هستید میتوانید مقالات وکتابهای ترجمه شده ی خودتان را در دی فایل قرار دهید.مواردی که در بخش کتابهای دی فایل قابل فروش هستند.
رمان کتابهای آموزش زبان کتابهای تناسب اندام آموزش کامپیوتر کتابهای روانشناسی و . . . که به رنگ سبز می باشد، زیرگروه برق و الکترونیک را انتخاب کنید.

هم اکنون فروشگاه خود را به رایگان ایجاد کنید

5
طراحان نرم افزار و App

بازار فروش اپلیکیشنهای اندروید و موبایل روز به روز در حال افزایش است. افراد زیادی با فروش یک اپلیکیشن ساده سودهای میلیونی را به دست آورده اند
سوال اینجاست که آیا میخواهید شما هم سهمی از این بازار پر سود داشته باشید؟ به سادگی میتوانید اپلیکیشن های: سرگرمی، بازی، آموزشی، کاربردی و را در دی فایل قرار داده و از فروش آنها کسب درآمد داشته باشید.

هم اکنون فروشگاه خود را به رایگان ایجاد کنید

6
وبمسترها

کسب درآمد از پاپ آپ و پاپ باکس
شما در این سیستم به راحتی می توانید از بازدیدکنندگان سایت و وبلاگ خودتان درآمد خوبی کسب کنید. پرداخت تا سقف 130 ریال به ازای هر آی پی از پاپ آپ و پاپ باکس بازدیدکننده سایت به شما پرداخت خواهد شد

ســاخـت حسـاب کـاربـری ipop